Naujienos

Sutaupyk laiko su Schnabl instaliacija, skirtai viniašaudėms.
Specialus pasiūlymas SC 19-20 H0 20mm vamzdžio laikikliams ir
ESP H0 prišaunamoms plokštelėms

Plačiau

KLIK ir viskas! – Hermetizavimo dėžutės WAGO gnybtams
Perki du - trečią gauni DOVANŲ!

Plačiau

Elektrikams, vertinantiems darbų greitį ir produktų kokybę:
Specialus pasiūlymas! Populiariausias RUNPO1 20m pratraukėjas komplekte su universalia RUNPO Z 9-15mm traukimo kojine už 35eur. + PVM

Plačiau

Jei darai elektros darbus, nori dirbti efektyviau, domiesi savo srities naujovėmis ir nori visas jas patogiai rasti vienoje vietoje - prisijunk prie Elektrikų klubo. Klubo tikslas - supažindinti Lietuvos elektrikus su technologinėmis naujovėmis, taip didinti jų darbo efektyvumą ir konkurencingumą.

Prisijungti

Išbandykite išmanius, greito montavimo kabelių tvirtinimus UPC
Tik 2020.05.01 - 07.31, išbandykite šį produktą pigiau.
Pirkdami 200 vnt. pakuotę, antrą gausite dovanų!

Vieneto kaina 0,04 eur. be PVM

Plačiau

Ieškote būdų, kurie palengvintų kabelių nuvyniojimą?
Pristatome naujausius Runpotec produktus, kurie šiuos darbus ne tik palengvins, bet ir leis juos atlikti greičiau!

Plačiau

Kovo 6d., ABB organizavo mūsų atstovaujamo gamintojo EAE Elektrik seminarą „Viskas apie šynolaidžius". Jame buvo pristatyti:
-Vidutinės įtampos šynolaidžiai 24-12 kV;
-Žemos įtampos šynolaidžiai iki 6300A;
-Šynolaidžiai duomenų centrams;
-Šynolaidžiai apšvietimo sprendimams;
-Šynolaidžiai švarioms patalpoms, laboratorijoms;
-Šynolaidžių projektavimo programos.

Šiemet dalyvaudami parodoje SLO ELECTRICITY 2020 pristatėme du mūsų atstovaujamus gamintojus:
Schnabl - kabelių ir vamzdžių laikikliai;
Runpotec - kabelių pratraukimo sistemos.

Plačiau

Mūsų atstovaujamas šynolaidžių gamintojas EAE tobulina savo BIM (Building Information Modeling) procesus ir siūlo naudoti „Smart Families“ programų sprendimus Jūsų „Revit“, „Aveva“ ir „Hexagon“ projektuose. „Smart Families“ sprendimai skirti šynų, kabelių kanalų sistemoms, palaikymo sistemoms ir apšvietimui.

Plačiau

Nuo šiol ABB Lietuva, bendradarbiaudama su mūsų atstovaujamu Turkijos šynolaidžių gamintoju EAE Elektrik, gali pasiūlyti šynolaidžių sprendimus. Kartu su EAE Elektrik, ABB Lietuva gali suteikti techninį palaikymą projekto eigoje nuo projektavimo stadijos.

Gelio technologijos ekspertams! Cellpack visada stengėsi kurti vartotojui patogius produktus, užtikrinti praktišką montavimą bei patikimą funkcinę saugą. Siekiant apsaugoti žemų įtampų elektros jungčių patikimumą, Cellpack siūlo ne tik gelines movas, bet ir platų silikono pagrindu pagamintų liejimo junginių rinkinį.

Plačiau

Pristatome naują mūsų atstovaują gamintoją - Pengg kabel (Austrija). Tai moderni, ilgametę patirtį turinti įmonė, gaminanti varinius geležinkelių ir optinius kabelius.

Plačiau

Pristatome naują mūsų atstovaują gamintoją - Schnabl (Austrija). Tai yra vienas iš lyderiaujančių tvirtinimo sistemų gamintojų pasaulyje. Schnabl nuolat analizuoja elektros instaliacijos procesus ir kuria naujus produktus, kurie taupo jūsų laiką!

Plačiau