Naujienos

Kviečiame Jus į ABB organizuojamą EAE partnerio „Viskas apie šynolaižius" seminarą, kuris vyks kovo 6 dieną, ABB ofise, Parko g. 37, Avižieniai. Šynolaidžių EAE pristatymas:
o Vidutinės įtampos šynolaidžiai 24-12 kV;
o Žemos įtampos šynolaidžiai iki 6300A;
o Šynolaidžiai duomenų centrams;
o Šynolaidžiai apšvietimo sprendimams;
o Šynolaidžiai švarioms patalpoms, laboratorijoms;
o Šynolaidžių projektavimo programos pristatymas.

Būtina išankstinė registracija

Šiemet dalyvausime parodoje SLO ELECTRICITY 2020 ir pristatysime du mūsų atstovaujamus gamintojus:
Schnabl - kabelių ir vamzdžių laikikliai;
Runpotec - kabelių pratraukimo sistemos.

Kviečiame atvykti ir mus aplankyti!

Nuo šiol ABB Lietuva, bendradarbiaudama su mūsų atstovaujamu Turkijos šynolaidžių gamintoju EAE Elektrik, gali pasiūlyti šynolaidžių sprendimus. Kartu su EAE Elektrik, ABB Lietuva gali suteikti techninį palaikymą projekto eigoje nuo projektavimo stadijos.

Gelio technologijos ekspertams! Cellpack visada stengėsi kurti vartotojui patogius produktus, užtikrinti praktišką montavimą bei patikimą funkcinę saugą. Siekiant apsaugoti žemų įtampų elektros jungčių patikimumą, Cellpack siūlo ne tik gelines movas, bet ir platų silikono pagrindu pagamintų liejimo junginių rinkinį.

Plačiau

Specialus pasiūlymas Schnabl instaliacijai, skirtai viniašaudėms.
Pasiūlymas galioja užsakant prekes iš didmenininkų iki 29.06.2020.
(kainos nurodytos be PVM)

Pristatome naują mūsų atstovaują gamintoją - Pengg kabel (Austrija). Tai moderni, ilgametę patirtį turinti įmonė, gaminanti varinius geležinkelių ir optinius kabelius.

Plačiau

Pristatome naują mūsų atstovaują gamintoją - Schnabl (Austrija). Tai yra vienas iš lyderiaujančių tvirtinimo sistemų gamintojų pasaulyje. Schnabl nuolat analizuoja elektros instaliacijos procesus ir kuria naujus produktus, kurie taupo jūsų laiką!

Plačiau