Naujienos

Skubame pranešti, jog nuo šiol ir mes galime rinkai pasiūlyti didžiausią „know-how“ pasaulyje turinčio Australijos gamintojo NOJA Power Recloser‘ius.

Aplankėme naują EAE Elektrik gamyklą. Gamybos plotas įspūdingas, net 240.000 m². Pasivažinėjome po šynolaidžių gamybos cechą, taip pat apžiūrėjome skydų, šviestuvų, metalinių kopėčių ir loviu gamybą.

RUNPOMETER RM35 – SKAITMENINIS KABELIŲ MATAVIMO PRIETAISAS!
Lengvai išmatuok nuvyniotą kabelį, gofrą, virvę, pratraukėją Ø 2-32 mm

PLAČIAU

Pristatome mūsų naują atstovaujamą, MV šynų izoliavimo sistemų gamintoją - Midsun Group, USA!

PLAČIAU

Elektrikams, vertinantiems darbų greitį ir produktų kokybę:
Specialus pasiūlymas tėvo dienos proga! Populiariausias RUNPO1 20m pratraukėjas komplekte su universalia RUNPO Z 9-15mm traukimo kojine už 35eur. + PVM

Plačiau

Nepražiopsok nuolaidų!!
Išbandyk Schnabl produktus dvigubai pigiau!

Plačiau

Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų naują atstovaujamą darbo palapinių gamintoją - Sheerspeed Shelters!

Plačiau

Cellpack 12-24kV ir 24kV movos jau įtrauktos į gaminių, atitinkančių AB ESO techninius reikalavimus sąrašą.

Plačiau

Sutaupyk laiko su Schnabl instaliacija, skirtai viniašaudėms.
Specialus pasiūlymas SC 19-20 H0 20mm vamzdžio laikikliams ir
ESP H0 prišaunamoms plokštelėms

Plačiau

Jei darai elektros darbus, nori dirbti efektyviau, domiesi savo srities naujovėmis ir nori visas jas patogiai rasti vienoje vietoje - prisijunk prie Elektrikų klubo. Klubo tikslas - supažindinti Lietuvos elektrikus su technologinėmis naujovėmis, taip didinti jų darbo efektyvumą ir konkurencingumą.

Prisijungti

Ieškote būdų, kurie palengvintų kabelių nuvyniojimą?
Pristatome naujausius Runpotec produktus, kurie šiuos darbus ne tik palengvins, bet ir leis juos atlikti greičiau!

Plačiau

Mūsų atstovaujamas šynolaidžių gamintojas EAE tobulina savo BIM (Building Information Modeling) procesus ir siūlo naudoti „Smart Families“ programų sprendimus Jūsų „Revit“, „Aveva“ ir „Hexagon“ projektuose. „Smart Families“ sprendimai skirti šynų, kabelių kanalų sistemoms, palaikymo sistemoms ir apšvietimui.

Plačiau

Nuo šiol ABB Lietuva, bendradarbiaudama su mūsų atstovaujamu Turkijos šynolaidžių gamintoju EAE Elektrik, gali pasiūlyti šynolaidžių sprendimus. Kartu su EAE Elektrik, ABB Lietuva gali suteikti techninį palaikymą projekto eigoje nuo projektavimo stadijos.

Pristatome naują mūsų atstovaują gamintoją - Pengg kabel (Austrija). Tai moderni, ilgametę patirtį turinti įmonė, gaminanti varinius geležinkelių ir optinius kabelius.

Plačiau

Pristatome naują mūsų atstovaują gamintoją - Schnabl (Austrija). Tai yra vienas iš lyderiaujančių tvirtinimo sistemų gamintojų pasaulyje. Schnabl nuolat analizuoja elektros instaliacijos procesus ir kuria naujus produktus, kurie taupo jūsų laiką!

Plačiau