Inovatyvių Europos gamintojų profesionalus atstovavimas Baltijos šalyse

SISTEMOS PROFESIONALAMS

Saugus elektros energijos tiekimas turi svarbią reikšmę šiuolaikinės visuomenės gyvenime. Pasaulinis elektros energijos perdavimo tinklas susideda iš kelių milijonų kilometrų kabelių. Elektros srovė gali tekėti tik per profesionaliai ir patikimai sujungtus, prijungtus kabelius. Šią funkciją užtikrina Cellpack galios ir signalinių kabelių movos.

Kompanija Dreifuss Brothers AG, gaminusi gaminius iš celofano, 1935 m. Šveicarijoje įkūrė įmonę Cellpack AG, kuri pradėjo gaminti celofano pakuotes – nuo to ir kilo įmonės Cellpack pavadinimas (Angl. Cellophane Packaging). Cellpack Electrical Products, kurio gyvavimo istoriją energetikos srityje galima skaičiuoti nuo 1967 metų, yra Behr Bircher Cellpack BBC Group grupės narys. Cellpack produktai šiuo metu yra naudojami visuose penkiuose kontinentuose. Tai tarptautiniu mastu sėkmingas kabelių priedų iki 42kV kūrėjas, gamintojas ir platintojas. Nors kompanijos būstinė įsikūrusi Šveicarijoje, dauguma gamybos vyksta Vokietijoje. Prieš daugiau nei dešimt metų pradėjęs tvirtintis Lietuvos rinkoje, jis yra trečias pagal dydį Europoje ir šiuo metu antras pagal aktyvumą ir pardavimus Lietuvoje. Šį spartų augimą lėmė Cellpack Electrical Product ilgalaikė patirtis, profesionalumas bei aukščiausia produktų kokybė. Taip pat šis gamintojas didelį dėmesį skiria inovacijoms, nuolatos tobulina savo gamybos procesą, diegdamas tik naujausias technologijas. Ištisos sistemos kuriamos ir išbandomos jų pačių laboratorijose.

2014 m. rugsėjo 11 d. oficialiu raštu Nr.40100-2379 AB LESTO patvirtino ir pripažino, kad Cellpack 0,4-35 kV galinės (SFEH.., SFEX.., CHE.., CHE..3..), jungiamosios (SMH.., CHM.., CHM..3..), kištukinės (CTS.., CTKS.., CTKSA..) movos yra tinkamos naudoti AB LESTO elektros tinkle.

Cellpack Electrical Products svarbu išlaikyti sėkmingus klientų-tiekėjų santykius, nuolatines savo pozicijas pasaulinėje rinkoje, todėl jo veikla yra grindžiama tokiais principais kaip aukščiausia produktų kokybė bei visiškas klientų poreikių patenkinimas. Norint šiuos principus įgyvendinti, kompanijos valdymas ir klientų aptarnavimas turi būti vykdomas tinkamai ir efektyviai. Dėl šios priežasties Cellpack Electrical products valdymo sistema yra sertifikuota pagal kokybės vadybos standartą ISO 9001.

Nuolatinis valdymo sistemos tobulinimas leidžia patenkinti bet kokius būsimus reikalavimus – tiek viduje, tiek išorėje. Be to, Cellpack labai didelę reikšmę skiria aplinkos apsaugai ir atliekų perdirbimui. Visi gamybos procesai ir technologijos yra kuriami ir tobulinami taip, kad būtų padaryta kuo mažesnė žala aplinkai. Taip pat siekiama naudoti tik ekologiškus produktus, taupyti žaliavas bei sumažinti energijos šaltinių naudojimą. 

CKM produktas

Viena iš gero darbo ir aukštos kokybės elektros skirstomojo tinklo sąlygų yra tinkamas kabelių sujungimas. Svarbu, kad jungtys būtų tokios pat patikimos kaip ir patys kabeliai. Norint sumažinti išlaidas ir laiko sąnaudas, jos turi būti ne tik patikimos, bet ir greitai bei lengvai montuojamos. Būtent šios savybės ir išskiria CKM plug-in kabelio movas. Tai daugiau nei penkerių metų intensyvios gamybos ir tyrimų rezultatas. Jos buvo sukurtos sujungti vidutinės įtampos plastiku izoliuotius kabelius. Visi šios movos komponentai yra tarpusavyje suderinti, o tai užtikrina paprastą, patikimą ir greitą montavimą. Movos konstrukcija pagaminta taip, kad montuojui nebereikia atlikinėti daugelio montavimo etapų, kurie buvo atlikti Cellpack gamykloje, kontroliuojant procesą ir elektriškai testuojant kiekvieną komponentą. Montuotojui belieka užvesti paruoštus kabelio galus į pilnai sukomplektuotą movos korpusą ir atlikti kelis baigiamuosius montavimo žingsnius. 

Šis produktas pasižymi aukščiausiu funkciniu saugumu ir gali būti montuojamas net labai ankštose erdvėse. Taip pat jis yra patikimas, lengvas, greitai montuojamas bei tinkamas įvairiems kabelių skerspjūviams. Tai mechaniškai tvirta ir patogi jungtis, kurios montavimui reikia tik standartinių įrankių. Būtina paminėti, kad kiekviena CKM mova elektriškai individualiai testuojama. Visos šios savybės daro įtaką elektros tinklo patikimumui bei mažina montavimo, įrankių ir laiko sąnaudas.