Inovatyvių Europos gamintojų profesionalus atstovavimas Baltijos šalyse

Naujienos

            Aliuminio kainų pokyčiai (2019.01.01 - 2019.05.01)

            Vario kainų pokyčiai (2019.01.01 - 2019.05.01)

New layer...
New layer...
New layer

Pristatome naują mūsų atstovaują gamintoją - Schnabl (Austrija). Tai yra vienas iš lyderiaujančių tvirtinimo sistemų gamintojų pasaulyje. Schnabl nuolat analizuoja elektros instaliacijos procesus ir kuria naujus produktus, kurie taupo jūsų laiką! 

Dalinamės akimirkomis iš pirmojo ELEKTRIKŲ MOTORALIO CELLPACK 2018!

Pažintiniame orientavimosi ralyje motociklais dalyvavo tik motomanai iš energetikos srities kompanijų. Dėkojame visiems dalyviams, įveikusiems 250km iššūkį.

Daugiau informacijos ir nuotraukų rasite čia

Pristatome Jums naują BAS atstovaujamą elektros generatorių gamintoją - Gucbir!

Gucbir Generator – viena didžiausių ir lyderiaujančių generatorių gamybos įmonių Turkijoje. Įmonės produkcija yra eksportuojama į daugiau nei 90 šalių.

BAS ir šiais metais dalyvavo Vilniuje vykusioje  elektrotechnikos parodoje SLO ELECTRICITY 2018, kurioje pristatėme mūsų atstovaujamą kabelių gamintoją Reka Cables. Parodos metu supažindinome ne tik su gamintojo siūloma produkcija, bet ir pernai įsigaliojusiu statybos produktų reglamentu (SPR), apibrėžiančiu patalpų ir jose esančių konstrukcijų, statybos medžiagų degumo klases.

Baltic agency service, kartu su savo partneriais, dalyvavo Vokietijoje vykstančioje Light and Building 2018 parodoje. Daugiau akimirkų iš parodos rasite nuotraukų galerijoje.

NEWTON alyviniai galios transformatoriai 160 KVA – 630 KVA įtraukti į ESO sąrašą.

Newton Trasformatori (Italija) gamina alyvinius ir sauso tipo transformatorius skirtus vidutinei įtampai (iki 52 kV), vidutinės ir aukštos įtampos įžeminimo transformatorius (iki 125 kV), autotransformatorius, reaktorius, spec. transformatorius, kurie skirti stiklo gamybai. Gamintojas turi patirtį specialių vienfazių ir trifazių transformatorių gamyboje.
Šiais metais keletas transformatorių buvo pastatyta gamyklose UAB „Bodesa“ ir AB „Amilina“.

 

Nuotrauka iš AB „Amilina“ krakmolo cecho - Newton galios transformatorius (2500 KVA).

Stacionarios transformatorinės (TR 0,4 kV skirstykla) su Wöhner moduline sistema

2018 m. ESO planuoja elektros transformatorinių pastočių rekonstrukcijas – žadama skelbti virš 40 naujų konkursų. Dalis rekonstrukcijų bus atliekama senose 0,4 kV skirstyklose – jose demontuoti seni šynų tiltai ir jungtys bus keičiami į naują izoliuotų šynų sistemą.
Tokios rekonstrukcijos jau buvo sėkmingai atliktos su Wöhner izoliuotų šynų sistemomis - TR-33 skirstyklos (0,4 kV) rekonstrukcija Panevėžio mieste.

Spalio 11d. Elektros spalvose pristatėme naujus Reka Cables "LiteRex" behalogenius instaliacinius kabelius bei Austrijos gamintojo "Runpotec" produkciją - kabelių pratraukėjus, inspektavimo kameras, lazerinius matuoklius, kabelių kojines ir kt.

„Cellpack“ jungiamosios movos „EasyCell“ – tai praktiškas sprendimas, norint sujungti ar atšakoti 1kV kabelius. Movų korpusai užpildyti minkšta ir elastinga sandarinimo medžiaga, puikiai izoliuojančia sujungimo arba specialius atšakojimo gnybtus. Taip užtikrinamas patikimas ir saugus kontaktas. Uždarius dvigubą korpusą, mova apsaugo, izoliuoja ir visiškai susandarina kabelių jungtį, be to, kabelį galima iškart naudoti darbui.

Movos pritaikytos naudoti patalpose, lauke, dirvoje, vandenyje IP68 su plastiku izoliuotais AL ir CU 1 kV kabeliais iki 35 mm². Komplektuojamos su gnybtais. Sertifikuotos pagal EN50393.

EASYCELL® movos gali būti komplektuojamos be gnybtų, UV atspariu korpusu. Šios movos pritaikytos montavimui viduje, lauke, žemėje su AL ir CU 1kV kabeliais 3x ir 4x gyslų iki 25mm2.

Norime informuoti, kad nuo 2017.06.30 d. įsigaliojo naujas LST 2010:2017 standartas 450/750V instaliaciniams kabeliams:

„450/750V ir mažesnės vardinės įtampos elektros kabeliai su tinklinės struktūros polietileno (XLPE) arba polivinilchlorido (PVC) izoliacija ir PVC apvalkalu. Konstrukcijos ir eksploatacinių charakteristikų reikalavimai.

Standartą galima įsigyti: http://lsd.lt/index.php?1927551256

Pristatome universalų Cellpack valiklį, kuris yra skirtas kabelių alyvos, dervų ir kitų nešvarumų šalinimui.

Tinkamas naudoti:

 • Kabelio alyvos, dervų bei kitų nešvarumų  pašalinimui
 • Kabelių pusiau laidžių sluoksnių, pusiau laidžių likučių, tokių kaip grafitas, pašalinimui
 • Variklių bei elektros įrangos valymui ir riebalų šalinimui
 • Kabelių laidininkų ir laidų valymui

BAS pradėjo atstovauti naują gamintoją – Wohner

Wöhner (Vokietija) žinomas visame pasaulyje kaip elektrotechninių saugos sistemų lyderis. Gamintojas siūlo komponentus skydų montavimui ir surenkamų šynų sistemoms. Įmonė naudoja inovatyvias technologijas – tai padeda kurti įdomius ir aktualius sprendimus.

Daugiau informacijos:

http://ebas.lt/lt/menu2/bas-brendai/wohner/ 

Nuo 2017 m. liepos 1 d. visoje Europos Sąjungoje ir Lietuvoje įsigaliojo SPR - Statybos Produktų Reglamentas (angl. CPR), apibrėžiantis patalpų ir jose esančių konstrukcijų, statybos medžiagų degumo klases. Nepriklausomose akredituotose laboratorijose bus privaloma ištirti, kiek degantis kabelis palaiko degimą, išskleidžia karščio, dūmų, degių lašelių, rūgščių. Pagal tai kabeliams priskiriama atitinkama SPR (CPR) klasė.

Suomijos kabelių gamintojas REKA CABLES pasiruošė šiems pokyčiams ir siūlo EQQ LiteRex – naują, unikalios konstrukcijos, behalogenį instaliacinį kabelį, turintį vidinių gyslų ir išorinės baltos izoliacijos UV apsaugą, ypatingai lengvai nužievinamą, pilnai testuotą ir atitinkantį SPR klasę Dca s2,d2,a2.

Daugiau naudingos informacijos apie įsigaliojusius pasikeitimus

BAS pradėjo atstovauti naują gamintoją – Helvar

Helvar (Suomija) siūlo išmanius ir energiją taupančius apšvietimo valdymo sprendimus. Šviesos srauto reguliavimo pagalba galima ne tik taupyti vartojamą elektros energiją, bet ir gerinti žmonių darbingumo ir produktyvumo lygį. Helvar apšvietimo valdymo sprendimai skirti įvairios paskirties pastatams, kurie pasižymi geriausiomis techninėmis savybėmis, patikimumu ir universalumu.

Daugiau informacijos:

http://ebas.lt/lt/menu2/bas-brendai/Helvar/

Nacionalinės elektros technikos verslo asociacijos (NETA) iniciatyva nuo birželio 1-os dienos priimti nauji kabelių degumo klasių pakeitimai. NETA nariai pastebėjo, kad iki šiol galiojusios kabelių degumo klasės neužtikrina gaisrinio saugumo statybų rinkoje.

Daugiau informacijos NETA puslapyje

BAS atstovaujamas gamintojas Runpotec pristato naują daugiafunkcinę inspektavimo kamerą - RunpoCam RC2, kuri yra skirta vamzdžių, ventiliacijos ortakių bei įvairiausių ertmių apžiūrai. Šis prietaisas pasižymi:

 • platesniu ekranu
 • aukštos kokybės vaizdo ir garso įrašymu
 • kamera komplektuojama su  Micro SD atminties kortele
 • įkrauta veikia iki 6 valandų

Reka pristato naujus behalogeninius kabelius EQQ LiteRex:

 • Gaisro atveju išskiriamas minimalus dūmų kiekis
 • Gali būti montuojami esant -15°C šalčiui
 • Pagaminti iš perdirbamų termoplastinių medžiagų

BAS pradėjo atstovauti naują gamintoją - RUNPOTEC (Austrija). Ši įmonė gamina kabelių pratraukimo sistemas skirtas kelių ir tunelių statybai, civilinei inžinerijai:

 • Kabelių pratraukėjai su patentuota technologija
 • Kabelių kojinės (pagamintos iš nerūdijančio plieno)
 • Kabelių sutepėjai
 • Inspektavimo kameros (1 m, 5 m, 10 m ir 20 m)
 • Mechaniniai kabelio pratempimo įrankiai
 • Lazeriniai matuokliai

Daugiau informacijoswww.runpotec.com

Bendras BAS atstovaujamų gamintojų produktų katalogas lietuvių kalba.

Naujausias Neta asociacijos žurnalas "Elektros erdvės" 2016 Nr. 39

Neta asociacijos žurnalas „Elektros erdvės“ 2015 Nr. 38

Neta asociacijos žurnalas „Elektros erdvės“ 2015 Nr. 37

Neta asociacijos žurnalas „Elektros erdvės“ 2014 Nr. 36