Inovatyvių Europos gamintojų profesionalus atstovavimas Baltijos šalyse

BAS atstovaujami gamintojai

Cellpack

Inovatyvios ir išbaigtos instaliacinės, kabelių sujungimo, pajungimo ir apsaugos sistemos žemai ir vidutinei įtampai.

Kabelio aksesuarų iki 42kV gamintojas - galinės, jungiamosios, kištukinės, pereinamosios movos, viršįtampių ribotuvai, termo-susitraukiantys produktai, juostos ir kt.

Daugiau informacijos: www.cellpack.com

Newton Trasformatori (Italija) gamina alyvinius ir sauso tipo transformatorius skirtus vidutinei įtampai (iki 52 kV), vidutinės ir aukštos įtampos įžeminimo transformatorius (iki 125 kV), autotransformatorius, reaktorius, spec. transformatorius, kurie skirti stiklo gamybai. Gamintojas turi patirtį specialių vienfazių ir trifazių transformatorių gamyboje.

Newton gamykla turi testavimo laboratoriją, atlieka įvairius gamyklinius bandymus. Įmonė vadovaujasi kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos standartais - turi ISO 9001, ISO 14001 bei OHSAS 18001 sertifikatus. Didelis dėmesys yra skiriamas energijos suvartojimo mažinimui, todėl gamybiniuose procesuose yra naudojamos naujos technologijos. Newton gamykla bendradarbiauja su kitomis didelėms įmonėms bei vykdo tiekimo sutartis su ENEL koncernu,  ABB gamykla Švedijoje ir kt.

Daugiau informacijos: www.newtontrasformatori.it 

Helvar (Suomija) siūlo išmanius ir energiją taupančius apšvietimo valdymo sprendimus. Šviesos srauto reguliavimo pagalba galima ne tik taupyti vartojamą elektros energiją, bet ir gerinti žmonių darbingumo ir produktyvumą lygį. Helvar apšvietimo valdymo sprendimai skirti įvairios paskirties pastatams, kurie pasižymi geriausiomis techninėmis savybėmis, patikimumu ir universalumu. 

Daugiau informacijos: www.helvar.com 

IREM

Lyderiaujantis gamintojas, gaminantis elektromechaninius ir elektroninius įrenginius, tiekiamos elektros energijos kontrolei:

 • Šviesos srauto reguliatoriai (STABILUX);
 • Apsaugos nuo elektros tinklo trukdžių;
 • Profesionalių išlydžio lempų maitinimo šaltiniai;
 • Elektros energijos gaminimo hidroturbinos.

IREM prezidentui Mario CELSO, 1992 metais Los Angele,  buvo suteiktas kino ir mokslo akademijos “Scientific Technical  Award” apdovanojimas.

Daugiau informacijos: www.irem.it

Isodraht (Mannheim, Vokietija) yra Elcowire Group įmonių grupės narys. Tai vienas iš lyderiaujančių Europos vario laidininkų gamintojų.

Įmonė gamina apvalius ir stačiakampius emaliuotus laidus, monolitinius ir daugiavielius vario laidininkus inžinerinėms elektros sistemoms, kontaktinio tinklo vario laidininkus geležinkeliams, konduktorius kabeliams, taip pat suvirinimo vielą.

Daugiau informacijos: www.liljedahlbarewire.com

Kruch (Austrija) gamina patikimas sistemas geležinkeliams:

 • Kontaktinio tinklo montavimo komponentus
 • Kontaktinio tinklo reguliuojamas atramas
 • Signalines atramas su liftais
 • Kontaktinio tinklo matavimo įrangą
 • Kontaktinių tinklų projektavimo programinę įrangą

Daugiau informacijos: www.kruch.com

n.c.m.

Gamina apšvietimo pakopines, kūgines ir daugiabriaunes atramas, bokštines atramas su stabiliomis ir mobiliomis prožektorių platformomis, kontaktinio tinklo, šviesoforų, reklamų atramas.

Aukštas technologijų lygis suteikia N.C.M. galimybę kurti ir gaminti aukštos kokybės inovatyvius gaminius.

Daugiau informacijos: www.ncm.it

PRAMAC

PRAMAC gamina pramoninius generatorius 1-3370 kVA, mobilius generatorius iki 15 kVA, aptarnavimo įrangą, pompas, suvirinimo įrangą, aukšto slėgio plovimo mašinas, apšvietimo sistemas ir kt. spec įrangą.

5 gamyklos 5 šalyse: Italija, Ispanija, Prancūzija, JAV, Kinija.

Daugiau informacijos: www.pramac.com

IDEA Jenerator – gamina dyzelinius uždaro ir atviro tipo stacionarius generatorius iki 2500 kVA. Gamykla įsikūrusi šalia Stambulo. Tai šeimos verslo įmonė įkurta 2005 metais, kuri žinoma savo produktų kokybe už prieinamą kainą.

IDEA gaminiai turi CE sertifikatus bei gamyboje vadovaujasi ISO 9001:2015, ISO 10002, 14001:2015 bei OHSAS 18001:2007 kokybės standartais

Daugiau informacijos: www.ideajenerator.com

REKA

Reka Cables yra viena iš didžiausių Suomijos kabelių gamintojų.

Reka Cables gamina instaliaciniuskontrolinius ir galios kabelius, skirtus pramonei, statyboms, elektros tiekimo ir paskirstymo tinklui. Produktų asortimentas apima kabelius nuo 75 V iki aukštos įtampos 170 kV.

Daugiau informacijos: www.reka.fi

RUNPOTEC (Austrija) gamina kabelių pratraukimo sistemas skirtas kelių ir tunelių statybai, civilinei inžinerijai:

 • Kabelių pratraukėjai su patentuota technologija
 • Kabelių kojinės (pagamintos iš nerūdijančio plieno)
 • Kabelių sutepėjai
 • Inspektavimo kameros (1 m, 5 m, 10 m ir 20 m)
 • Mechaniniai kabelio pratempimo įrankiai
 • Lazeriniai matuokliai

Daugiau informacijos: www.runpotec.com

Wöhner (Vokietija) vardas žinomas daugiau nei 88 metų visame pasaulyje. Gamintojas specializuojasi elektros energijos paskirstymo, valdymo technologijų ir atsinaujinančios energetikos srityse. Jų gaminama produkcija pasižymi pažangiausiomis technologijomis, patikimumu ir saugumu.

Daugiau informacijos: www.woehner.de

SCHNABL (Austrija) yra vienas iš lyderiaujančių tvirtinimo sistemų gamintojų pasaulyje. Jie nuolat analizuoja elektros instaliacijos procesus ir kuria naujus produktus, kurie taupo jūsų laiką! Schanbl gamina UV atsparius ir behalogenius tvirtinimo elementus.

Daugiau informacijos: www.schnabl.works

Dėmesio!

BAS atstovaujamų gamintojų produktų katalogas lietuvių kalba, galite jį parsiųsti paspaudę ant šios nuorodos: katalogas