Inovatyvių Europos gamintojų profesionalus atstovavimas Baltijos šalyse

Apie BAS

Įmonė BAS - UAB “Baltic agency service” - Baltijos šalyse atstovauja Europos gamintojus, kurie garsėja savo kokybiškais ir inovatyviais sprendimais. Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra energetikos sektorius. BAS vykdo marketinginę veiklą, susijusią su atstovaujamų produktų populiarinimu, Klientų aprūpinimu reikiama informacija, projektinių sprendimų ruošimu, taip pat sandėliuoja atstovaujamus elektrotechnikos produktus buferiniame sandėlyje.

BAS vienija geriausius prekės ženklus. Mūsų atstovaujami gamintojai yra žinomi Europoje ir pasaulyje, turi ilgametę gamybos patirtį, nuolat kuria ir siūlo naujausius sprendimus mūsų Klientams. Kartu su savo Partneriais mes galime pasiūlyti pilną servisą, kvalifikuotus sprendimus, mokymus ir kitas paslaugas savo Klientams.

BAS Partneriai ir Klientai pasitiki mumis kaip profesionalais. Aukštos kokybės paslaugos, gilios žinios, patirtis, lankstumas ir siekis tobulėti garantuoja mums ilgalaikius gerus santykius su mūsų Klientais. Mes - visada pasiruošę padėti rasti Jums tinkamiausią sprendimą.

VIZIJA

Būti profesionaliais gamintojų atstovais Baltijos šalyse, orientuotais į Klientų poreikius.

MISIJA

Atstovaujant geriausiems prekių ženklams, skatinti elektros-energetikos sektoriaus gamintojų, tiekėjų ir vartotojų bendradarbiavimą.

VERTYBĖS

  1. Patikimumas - tęsime savo pažadus;
  2. Sąžiningumas -  puoselėjame sąžiningą bei atsakingą verslą;
  3. Atsakingumas - prisiimame atsakomybę,  iškilusias problemas sprendžiame ryžtingai, laiku ir greitai;
  4. Profesionalumas - mums svarbūs klientų poreikiai, todėl esame pasiruošę rasti optimaliausią sprendimą, padėti bei suteikti reikalingą informaciją;
  5. Kokybė - mes atstovaujame geriausius prekės ženklus bei teikiame aukščiausios kokybės paslaugas. 

MŪSŲ KOMANDA!

 

ESAME NARYS

MŪSŲ SOCIALINĖ VEIKLA

 PARAMOS PROJEKTAS, KVIEČIANTIS PAREMTI ŠV. MARIJOS EUGENIJOS VAIKŲ DIENOS CENTRĄ, SĖKMINGAI ĮGYVENDINTAS. 

Iš viso surinkta įvairių reikalingų daiktų (apytikslė vertė – 2600 Eur) ir 2290 Eur pinigų suma.

Prie iniciatyvos prisijungė: 4 asociacijos, 16 įmonių, 25 privatūs asmenys, 4 reikiamų daiktų parduotuvės, 1 odontologijos klinika.

Tikime, kad kartu ateityje nuveiksime dar daugiau gerų darbų!

 

 

MŪSŲ DRAUGAI